10 sty 2014

HOUSE IS NOT A HOME # 3 FEAT. TELEPHONES (Norwegia/Sex Tags Ufo, Full Pupp)


Już jutro po raz trzeci odbędzie się nasza impreza w klubie Brzozowa 37.

RSVP na facebooku ----------> WYDARZENIE.

Trzymamy wciąż rękę na pulsie #lekarz i podczas kolejnej edycji cyklu, który tak fajnie przyjął się w Brzozowej 37, gościmy wschodzącą gwiazdę z dalekiej Północy. Telephones, bo nim mowa, zadebiutował w należącej do Prinsa Thomasa wytwórni Full Pupp, czym błyskawicznie zdobył sobie uznanie koneserów wysmakowanej elektroniki. Późniejsze wydawnictwo na Sex Tags Manii tylko potwierdziło ten status. Młodego Norwega propsują takie postacie jak: Gerd Janson, Axel Boman, Gatto Fritto, DJ Sotofett, Justin Van Der Volgen. Jego sety oscylują wokół piekielnej mieszanki z takich składników jak surowizna Chicago house, kolorowe Tropical techno, proto house i Italo disco. Podczas jego setów nie sposób się nudzić, o czym przekonacie się już niebawem.


Za deckami Telephonesa będzie wspierać ekipa HINAH czyli Mitura & Bisti oraz gościnnie Hory, do niedawna prowadzący popularną audycję ON&ON w Radio Roxy oraz połowa legendarnego niegdyś składu Pompon Music.


Na zachętę:

30 gru 2013

SYLWESTER W PARKINGU





Parking Bar to urokliwe miejsce, które pojawiło się na warszawskiej mapie klubowej jakieś pół roku temu. Mroczny, surowy wystrój, oryginalne drinki (alkohol podawany w słoikach) oraz urocza obsługa z miejsca podbiły serca stołecznych bywalców łaknących nowości. Nie bez znaczenia jest fakt, że miejscówka znajduje się na Nowogrodzkiej, z racji natężenia klubów nazywana (chyba krzywdząco) "nową Mazowiecką".
 
Ale do rzeczy. W Sylwestra będzie mi dane tam zagrać z Urbem (pamiętacie Dinal? Ano właśnie). Szykuje się naprawdę tłusta bibka, którą będzie napędzana przez nasz eklektyczny gust. Be there or be square.

RSVP ------------> SYLWESTER NA PARKINGU.

28 gru 2013

2013 W MUZYCE


Pokusiłem się o małe podsumowanie tego, co dla mnie było istotne w mijającym roku - muzycznie. Od chyba 3 lat nie zrobiłem żadnego podsumowania (#słomianyzapał), ale tym razem się udało. A to dzięki naciskom mojej agentury bukingowej.  Wyszło to dość zgrabnie. Ulubione kawałki, najczęściej słuchane płyty. Muzyczne tereny bardzo rozległe, bo taki też jest mój gust. O książkach, serialach i filmach skrobnę coś na początku przyszłego roku. Stay tuned.

Mój subiektywny przegląd muzycznych ciekawostek 2013 roku znajdziecie TUTAJ.

LINEOUT.PL Podcast 74: Bisti (Pamiętaj O Melanżu)


Jakiś czas temu nagrałem mix dla portalu Lineout. Warto posłuchać, bo to najlepsze co wyszło do tej pory spod mych rąk. Wiadomo, że gustuję w 4/4, a więc takie piosenki tam znajdziecie. Disco, house i poboczne. Wystarczy zresztą rzut oka na traklistę i wiecie wszystko. Polecam, sprawdzi się na parkietach i na domówkach.


28 lis 2013

DISCOBUSTERS W CZĘSTOCHOWSKIEJ RURZE


Jutro po raz kolejny nawiedzam częstochowską Rurę, która jest imho najlepszym klubem w Polsce. Zawsze żywioł, full i oporowe granie SWOICH hitów, które wchodzą jak nóż w masełko.  Stawiam ten klub za wzór dla innych imprezowni w Polsce. 

RSVP na Facebooku ------> Discobusters 

 

BISTI/PRAKTIK - MUZYKA PRAKTYCZNA





Jakiś czas temu udało nam się z Praktikiem nagrać imprezowy miks. Z opinii postronnych wiem, ze wyszło nam całkiem nieźle.


Okładka nawiązuje wiadomo do czego.

W tym miksie wszystko co najlepsze: disco, house muzyka komputerowa oraz inne dobre numery. Mam nadzieję, że wam się spodoba.



Tracklist:

1. Rahaan - Clap your hands
2. Creative Swing Alliance - Get Down
3. UA - More Fry
4. Imagination - Burning Up (Koko edit)
5. Marc Evans - Supernatural
6. Archie Bell - Any Time Is Right (DJ Apt One Edit)
7. Frank Agrario - Disko Frisko
8. C.O.M.B.I. - No Give Up
9. Digital Needle - Mascara Life (ADN Edit)
10. JV - EditChannel XXX
11. THP Orchestra - 2 Hot 4 Love (Laura's cold bitch Edit)
12. Andy Ash - Untitled
13. Blue Boy - Sandman (Original 12' mix)
14. Ultracity - Delta
15. Chez N Trent - The Choice (Club Mix)
16. Cajmere & Gene Farris - Candy Store
17. Johnick - C'mon Give It Up

25 paź 2013

ON&ON @ Radio Roxy feat. Bisti


Jakiś czas temu gościłem w Radio Roxy w audycji Horego, czyli w ON&ON, gdzie zagrałem na żywca set pełen niespodzianek i stylistycznych wolt. Mix ów od jakiegoś czasu dostępny jest do odsłuchu i ściągnięcia, i do obu tych czynności Was serdecznie zachęcam.



Lista numerów:

Część pierwsza:

Peter Brown - Do you wanna get funky with me
Paul Nice - Break it down
Show & AG - Full scale
DITC - Day one
Płomień 81 - Muzyka (instrumental)
QNC - Repertoire (LP version)
OC - What I represent (feat. Buckwild)

 
Część druga:

 
Dook - Togo Disco (unreleased)
Funkoff - Turn on the love
Ben La Desh - Bohicon bossa
Ciara - Surgeon (B&S remix)
Mohamed Rouicha - Bismillah (Joystick Jay Edit)
Linkwood & House Of Traps - Barely eagle
Kon - Love youx forever
Touch Sensitive - Pizza guy (Lauer remix)
Coyote - Moving (feat. Nesreen Shah)
Francis Bebey - Coffee Cola (Young Marco mix)
Tornado Wallace - Space tropics
Invent - Newborn (feat. Novika) (unreleased)
Chymera - Caprica burning (Tuff City Kids remix)
Session Victim - Good intentions
Discodromo & Massimiliano Pagliara - Samba Imperiale (Original Mix)

 
Część trzecia:

 
Ptaki - Kalina (unreleased)
Justin Vandervolgen - Clapping song
Ditongo - Gattone
Armand van Helden - Play the world
Joshua - Come over to my place
Carter Bros - The Do
Jacques Renault - Try my love

 
Outro:
Ptaki - Jak Ptaki
Bob Chance - Wild Broken








12 paź 2013

BISTI & PRAKTIK NA PARKINGU


Serwus, ostatnio jestem rzadkim gościem na blogu, ale jeśli mam coś ciekawego do zakomunikowania wszystkim, którzy być może nie śledzą fejsa i nie są za pan brat z soszjal midja - to właśnie to robię. Dziś od 22 gramy z Praktikiem w fajnym miejscu na Nowogrodzkiej zwanym Parking Barem, gdzie podają drinki w słoikach (I TO PYSZNE!). Miejsce ma potencjał i można śmiało stwierdzić, że jest jednym z najciekawszych klubów na jesiennej mapie naszej kochanej stolicy.

RSVP -----> http://on.fb.me/18SE9PS



15 wrz 2013

BISTI @ RADIO ROXY



Oto post numer 999. Dzisiaj od 22-24 będę miał niewątpliwą przyjemność zagrania na antenie Radia Roxy, w audycji ON&ON. Postaram się zagrać same dobre rzeczy i zaskoczyć doborem numerów. Całości oczywiście możecie posłuchać online, a dla spóźnialskich mój mix będzie potem dostępny na soundcloud. Stay tuned!

Wydarzenie ----> https://www.facebook.com/events/530761326996565/


2 sie 2013

PAMIĘTAJ O WEEKENDZIE



Zapraszam na moje najbliższe imprezy, które, w kolejności odbędą się w warszawskich miejscówkach - BarKa oraz Pomost 511.

Już dzisiaj gram w doborowym składzie na Barce, a więc JuNouMi Crew x POM na Barce, a już jutro znajdziecie mnie na Pomoście 511, gdzie zagram razem z Praktikiem w ramach Pamiętaj O (Po)Moście. 

W ramach zachęty nasz film promujący dzisiejszą imprezkę na Barce: