Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lowhitey. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lowhitey. Pokaż wszystkie posty

27 mar 2015

DIDŻEJE W MIEŚCIE BRESLAU



Dzisiaj po raz kolejny w przeciągu ostatnich 2 miesięcy odwiedzę Wrocław. Najpierw była Heca, a teraz Szklarnia. Wieczorem w zacnym towarzystwie znajomych i przyjaciół, czyli  -  NaphtablindlookJazxingNight ScopeLowhitey będziemy się bawić, mam nadzieję, do białego rana. Zapraszam wszystkich serdecznie na przybicie 5 i harce.

RSVP -----------> wydarzenie na fejsie

A oto ścieżka dźwiękowa:

31 sty 2014

PLUG & PLAY SHOWCASE @ BauBar


Dziś w klubie będzie beng, eeeej. Mój pierwszy raz we Wrocławiu, od razu z przytupem na szoukejsie mojej agencji.

Zapraszam wszystkich gorąco na wieczorne wydarzenie. Będzie grubo na bank.

RSVP -----> facebook

teaser: