20 lis 2008

COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ ZACZYNAKilka słów na temat audycji, bo pewnie niektórzy niecierpliwią się dlaczego jej nie ma itp. Otóż audycja Hip Hop Na Tip Top istnieje ale zmienili się prowadzący. Nie prowadzimy już programu z Mintajem, zdecydowaliśmy się na przekazanie pałeczki młodemu reprezentantowi lokalnej sceny - Lolkowi. HHNT można słuchać obecnie w każdy poniedziałek od 20-21, szczegóły nadal dostępne TUTAJ.

A oto krótkie oświadczenie, które przygotowaliśmy w związku z zakończeniem współpracy z Radiem Jantar:


Audycja HipHopnaTipTop powstała w listopadzie 2006 roku, czyli równo 2 lata temu. Założycielem tej audycji był Mino, który przez następnych kilka miesięcy tworzył audycję sam. Po jakimś czasie do audycji dołączył Bisti - zaprzyjaźniony meloman, digger i koneser czarnej muzyki. Przez ponad rok wspólnie z Minem prowadził tą audycję, która z biegiem czasu stawała się coraz ciekawsza i lepsza oraz co równie ważne zyskiwała stałych słuchaczy. Twórcy audycji wspólnie starali się jak najlepiej wykonywać swoje zadanie, którym było szerzenie horyzontów muzycznych, odkrywanie i lansowanie świeżych muzycznych zajawek okołohiphopowych z całego świata. Celem nadrzędnym była po prostu dobra muzyka. Na ile to wyszło pozostawiamy waszej ocenie. Pewien rozdział został zamknięty, bowiem powierzamy tą audycję następnej osobie z nadzieją, że nadal będzie kontynuować naszą misję. My - duet prowadzących tą audycję Mino i Bisti, pragniemy pożegnać się z wami słuchaczami, podziękować wam za wsparcie i wspólnie spędzony czas. Nadszedł czas, że usuwamy się w cień i "przekazujemy pałeczkę" koszalińskiemu MC o ksywie 02Lolek. Mamy nadzieję, że nowy prowadzący spełni wasze oczekiwania i dokończy naszą muzyczną misję. Pozdro!

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

ej to nie fer... nawet nie było żadnego info na lolypop.pl. a ja tam patrzyłam i czekałam na wieści od was i co?? i nie wiem czy jeszcze będa takie fajne kąciki okołohiphopowe. pozdro. A.