13 paź 2010

OOFT W POZNANIU I WARSZAWIE
Wszyscy śledzący mój blog powinni doskonale wiedzieć, kim jest OOFT. Dla zapominalskich albo dla ciekawskich przypominam:

Szkocki dj, producent, wydawca i blogger od początku działalności blisko związany The Revenge, z którym to tworzy duet o nazwie….OOFT!

To właśnie Ali jako pierwszy wpadł na pomysł wydania hiciarskich numerów swoich kolegów, dając początek bardzo limitowanej, i bardzo poszukiwanej, serii płyt ze zna...czkiem L.E.S.S., sprzedawanej pod skrzydłami wpływowego bloga o nazwie - tak, zgadliście - OOFT Music.

Oprócz bogatej kolekcji wydanych i niewydanych nagrań wyhajpowanych kolegów, nasz gość może pochwalić się własnymi editami oraz autorskimi deep housowymi bangerami, które jak "This Sound" wydany na labelu Instruments Of Rapture (wokół którego ukształtowało się zjawisko slo-mo house/disco) czy "Umbilical Chord" dla Popular People's Front, z równie potężną siłą działają na tancerzy w wielkich tancbudach i piwnicznych klubikach w całej Europie. Ali, podobnie jak jego didżejscy koleżkowie z Glasgow, zjadł zęby na graniu imprez po całym Zjednoczonym Królestwie i całej Zachodniej Europie. Teraz Polska!

Październikowa edycja THE DISCO to także jedna z dwóch urodzinowych imprez projektu Na Stare Million, który od roku działa w polskim party geszefcie sprowadzając w tym czasie nad Wisłę m.in Dam-Funk'a, Andy Asha czy też Cosmic Boogiego. Tego wieczoru J-Son i Funkoff z Grupy Biznes, którzy również są kołem zamachowym projektu NSM, zaprezentują specjalny urodzinowy mix, który w trzech godzinach streści ich muzyczną filozofię. Wspomoże ich, jak zawsze, pomysłodawca i współorganizator THE DISCO Zambon - który dzięki swoim editom i produkcjom uchodzi za "polskiego Todda Terje" . W Deep Romie oczywiście nie obejdzie się bez khóla konsolety i czahnych płyt Ossesa.
W Warszawie za to OOFT wystąpi z okazji urodzin kolektywu Na Stare Milion i w związku z tym ziomki i przyjaciele z NSM przygotowali na tę okazję zestaw mixów, w tym gościnny samego bohatera wieczoru. Mixy są fenomenalne i koniecznie trzeba je sprawdzić !!!!
Sprawdźcie wydarzenie na Facebooku

AliOOFT - Eastbound (Na Stare Milion Guestmix#5) by Na Stare MilionBrak komentarzy: