24 mar 2010

JERSEY SHORE


Pamiętacie mój post o guido boys? Jeśli nie to przypomnę - to potomkowie włoskich emigrantów stanowiący dość specyficzną grupę - lubią spędzać czas na siłowni, w solariach , przed lustrem i na imprezach. Ich znakami firmowymi są mocna opalenizna, muskulatura, mozolnie nażelowane włosy i kiczowaty look (koszulki Ed Hardy itp.) oraz błyszczyk na ustach (sic!) . Odpowiednikami żeńskimi są tzw. guidettes - tandetne panny o wysokim mniemaniu, spalone sztucznym słońcem, ubrane adekwatnie do swych partnerów, często z dopiętymi treskami, wulgarne i bez gustu.

MTV idzie jak zawsze krok naprzód jeśli chodzi o rozrywkę typu reality i tak jest w tym wypadku. "Ekipa z Jersey" (bo taki jest polski tytuł) składa się z mieszkańców New Jersey i okolic (tam jest największe zagłębie guidos) wysłanych do nadatlantyckiego Mielna (inaczej tego nazwać nie można) gdzie razem mieszkają i pracują w sklepie z pamiątkami. Oczywiście są konflikty, romanse, szalone imprezy i styl życia zupełnie z innej planety (jeden z uczestników ma w domu łóżko do opalania i czesze się 25 minut, inny mówi, że żadna panna nie może wyglądać lepiej od niego, wszyscy eksponują swoje sześciopaki i używają specyficznego slangu).

Polska premiera przewidziana jest na 28. marca a tu możecie zobaczyć wszystkie części. Rozrywka niczym nieskrępowana i ubaw po pachy gwarantowany. Dla podkreślenia i wyłuszczenia o co chodzi w tym show wklejam kilka filmików obrazujących z jakimi ludźmi mamy do czynienia.

Na początek Pauly D, który jest także didżejem z Rhode Island i jego recepta na dobrze nażelowane włosy (wow!!!)


Michael Cera rozmawia z ekipą (awesome!)


I na koniec trailer


Dzieją się tam też niesamowite rzeczy

4 komentarze:

kEczuP pisze...

Nie lubię!

Zambon pisze...

OMG! ja się często zastanawiam czy to wszystko jest 4 real i po świecie rzeczywiści chodzą takie gałgany..ostatnio namiętnie oglądam The Tool Academy na TVN Style....polecam....niezłe buraki:)

Bisti pisze...

ja jestem fanem takich programów. jestem odporny na hejting.

Agnieszkowa_szafa pisze...

a ja lubię to ! po dominacji w MTV nudnych show typu tila, date my mum itp. jersey show to hit. Ludzie totalnie z kosmosu-dla mnie zajebiste.