29 mar 2010

OSSES SOUND : RARE DISCO GEMS (SPECIAL EDITION)Kolejna kompilacja Króla Disco z Poznania więc wiadomo, że słabo być nie może.

Od ostatniego Osses Sound minął ponad rok. Może to i długo, ale zawsze chyba stawiałem na jakość, nie ilość. Kolejna część serii składanek Rare Disco Gems, tym razem z podtytułem Special Edition, swoją nazwę zawdzięcza nie tylko imprezie, którą promowała. Wszystkie numery są stricte imprezowe, nie ma tu instrumentali czy disco suit. Absolutnie wszystkie kawałki są przeze mnie grane, a co za tym idzie, raczej ciężko znaleźć tutaj coś, przy czym nie dałoby się tańczyć. Krótko mówiąc: Rare Disco Party Gems. Selekcja stricte winylowa i stricte “z epoki”, bez repressów i składanek z Empiku. Muzycznie wszystkiego po trochu: mamy zarówno klasyczne moultonowskie brzmienie (Michele), trochę boogie (Queen Samantha, Booker Newberry III), lekko nostalgiczne koktajlowe dźwięki (Celi Bee), disco-funkowe chórki (People’s Choice) jak i euro akcenty (Karen Cheryl, Bombers). Myślę że nikt nie powinien się nudzić i każdy znajdzie coś dla siebie. Zatem niech Disco zwycięży.

LINK

Jako bonus, promomix składanki w wykonaniu DJ'a Niewidzialna Nerka (hehehe)

Osses Sound - Rare Disco Gems (Special Edition) mixed by DJ Niewidzialna Nerka by Na Stare Dansing

Grupa Biznes wraz z Ossesem niedawno zrobiła mini tour de Pologne w ramach inicjatywy Na Stare Milion, stąd też wklejam video z tych epickich wydarzeń. Za film, okładkę odpowiedzialny jest nieoceniony Bartek Szymkiewicz.

2 komentarze:

osses pisze...

bóg Ci w płytach wynagrodzi

Bisti pisze...

braci się nie traci