6 mar 2010

MARK SEVEN - SALUTE TO THE MEN OF VAUXHALL

Jakoś tak bywa, że jak jeżdżę do Torunia to zawsze udaje mi się trafić na dobre mixy, które ustawicznie katuję na swoim plejerze. W tamtym roku było to genialne 6th Borough Blend, które rozpoczęło moją  fascynację trendem slo-mo. Tym razem jest to Mark Seven (właściciel Juswax) i jego trzyczęściowy mix, który już dawno miałem ściągnięty ale nie mogłem się do niego zabrać. 5-godzinna ekskursja okazała się jednak wręcz wymarzona do słuchania 3 godzin ładnej muzyki tanecznej w najlepszym wykonaniu.

In conjunction with his 12” release, Travelogue, oki-ni is giving away a limited 3 disc set mixed by Mark entitled A SALUTE TO THE MEN OF VAUXHALL.  The mix was taken from his set at Horse Meat Disco in May 2009 and the artwork was designed by Mark himself.  Only 100 copies have been made.  50 copies of the release will be given away free to anyone who orders ‘Travelogue’ from www.oki-ni.com and the remaining 50 will be given to JET SET records in Tokyo.

Muzycznie jest rozmaicie: mamy bowiem klasyczne wokalne disco, italo, hi-nrg, leftfield oraz bliżej niezyidentyfikowane gatunkowo utwory (funk-rock, synth-pop ?), które Mark Seven umieścił na swojej, niesamowitej zresztą, kompilacji Originals


mark seven - salute to ...en of vauxhall pt.1.MP3

mark seven - salute to ...en of vauxhall pt.2.MP3

mark seven - salute to ...en of vauxhall pt.3.MP3

Na zachętę inny doskonały mix Marka Seven, z 2004 - Slow Blow
Mark Seven - A Slow Blow Mix by piecetogethermusic

1 komentarz:

PleasureCruise pisze...

This a longshot, but I was wondering if you still has this AMAZING mix on MP3?

Cheers!

Peter