26 wrz 2009

VANATOSKI - BASSLINE SHOTTA MIX

Vanatoski z krakowskiej ekipy Gangsteppaz przesłał mi swój nowy mix utrzymany w klimacie 4x4 bassline. Nie jestem wielkim fanem gatunku, szczerze to sądziłem, że skończył się tak szybko jak się zaczął (pamiętacie T2 albo H20?). Mogę powiedzieć jedynie, że był bardzo "radio friendly" ale podobnie jak jego taneczne brytyjskie poprzedniczki (uk garage, 2step) po krótkim okresie chwały szybko zszedł do podziemia.Co do mixu - został on zamieszczony również przez Baobingę na bardzo fajnym blogu Bass Music (również polecam).

4x4 Bassline w najczystszej i najmocniejszej formie. Na potrzeby tego mixa dokonałem selekcji moich najlepszych traków, często nieznanych nawet koneserom tego typu brzmień.


1. Dub Melitia - Bullet
2. Dubwise ft. Shotta Man - Bassline Shotta
3. Dub Melitia - Computer Malfunction
4. T-Camp - Bad Breed
5. Slipz n Dapz - Get Down
6. Wideboys - Oye Como Va
7. Delinquent - Playing Around
8. Havok - Take Me Away
9. Reece B - Equilibrium
10. Kaisha - Show Me Love ( Joe Hunt Range Rover mix)
11. Soulja Boy - Crank Dat (Juicy Joints mix)
12. Ironik - Tiny Dancer (TreMoreFire Remix)

4 komentarze:

Dymek pisze...

BASSLINE WIECZNIE ŻYWY

Bisti pisze...

jak lenin

Anonimowy pisze...

nie lubie jak ktos pisze o czyms na czym sie nie zna. przyjedz na polnoc anglii, pojdz do byle jakiego klubu a wtedy bedziesz mogl rokowac o tym czy bassline zyje czy nie.

Bisti pisze...

w anglii na pewno zyje. tam nawet drum and bass zyje wiec to nie jest akurat zaden wyznacznik. a gatunek znam na tyle, na ile na to zasluguje.