8 gru 2009

TIL THE CASKET DROPS OUT NOW !!!


Płyta mojej ulubionej grupy już powinna być w "dobrych" sklepach muzycznych. Wydaje ich Columbia więc powinna także u nas pojawić się w powszechnej dystrybucji. Na razie słuchałem wersji ogólnie dostępnej (google it !) a wcześniej sporo numerów, które legalnie/półlegalnie pojawiły się w sieci.

Na świeżo mogę powiedzieć, że bracia Thornton miażdżą lirycznie - flow, technika, artykulacja, dykcja - wszystko na najwyższym poziomie. Podkłady stanowią tu raczej tło i pełnią służebną rolę wobec nawijki Pushy i Malice'a. Może to i dobrze? Ale z drugiej strony bardziej pamiętam minimalistyczne bity Neptunes z dwóch poprzednich płyt niż to, co zaproponowali teraz.Paradoks? Oprócz nich za produkcję odpowiedzialni byli DJ Khalil oraz Sean C & LV i należy przyznać, że z zadania wywiązali się bardzo dobrze, szczególnie Khalil ("Kinda Like A Big Deal" to sztos jakich mało).

Na szybko moje typy: "Freedom" (kapitalny początek płyty), "Popeyes" (gdyby wyciąć Cam'rona albo przymusić go do nagrania od nowa zwrotki), "Doorman", "All eyes on me" (z aktualnie gorącą Keri Hilson - to może być kolejny singiel i HIT), "Counseling" (genialny numer o dziewczynach).

Na zdjęciu Clipse w otoczeniu legendarnego Ricka Rubina, który miał podobno wyprodukować album ale okazało się to być wyssane z palca.

"We don't count money/we weigh like fish orders"1 komentarz:

Anonimowy pisze...

[url=http://murudobaros.net/][img]http://murudobaros.net/img-add/euro2.jpg[/img][/url]
[b]adobe photoshop cs3 brushes, [url=http://murudobaros.net/]adobe creative suite 4 design premium for mac[/url]
[url=http://murudobaros.net/]kaspersky internet security[/url] autocad 2009 and symantec anyivirus car sale software
nero 9 torrent download [url=http://murudobaros.net/]microsoft office 2003 updates[/url] is discount software
[url=http://murudobaros.net/]8 Mac[/url] buy used adobe software
[url=http://murudobaros.net/]cheap website software[/url] selling software
get cheap software [url=http://murudobaros.net/]free software to sell[/b]