13 paź 2008

PIĄTEK W SŁUPSKU. GALERIA JANTAR.

Ponieważ w Koszalinie pierwszą galerię handlową z prawdziwego zdarzenia oddają dopiero pod koniec roku toteż postanowiliśmy pojechać do naszego sąsiada - Słupska celem dokonania zakupów. Chciałem kupić kilka rzeczy w H&M co mi się udało (rurki za 80zł, real bargain). Oprócz H&M, Kappahla i Burger Kinga zasadniczo w tej galerii nic nie ma ciekawego. Poniżej skromna dokumentacja shoppingowej wycieczki.
Agnieszka on the train

Z plastrem a la Nelly


Historyczne już bilety kupione u kierowcy na moment przed kontrolą kanara.UFFF.

I'm so Kanye West right now!!! Niestety "shutter shades" nie były na sprzedaż ;(


God bless BURGER KING.


Mega tortilla za 11 zł

Cel pielgrzymki

Farewell Słupsk.

6 komentarzy:

jfk pisze...

Prosze, prosze! Burger King dotarł już do Słupska (a bodajże w Krk wciąż brak?).

A wracając do Burger Kinga - zupełnie inny wymiar fast fooda. Piękne burgery. Szkoda tylko, że już nie ma w menu obecnych przed wakacjami Burgerów TEX-MEX :(

Bisti pisze...

dotarl , dotarl. world famous fast foods docieraja na prowincje a w koszalinie za miesiac juz bedziemy mieli naszego wlasnego BK :-)
realna konkurencja dla MAKDONALDZ.
see ya.

jfk pisze...

Malutkimi kroczkami ten Burger King wkracza do Polski po nieudanej ekspansji w latach 90-tych. Ja mam nadzieję, że Macowi odbierze sporo. Bo Mac przy Burger Kingu to jak gówno przy serze!!!

Bisti pisze...

mam nadzieje ze smarki nie bedzie musial drugi raz rymowac "choc nie spierdolilem z polski jak burger king" czy jakos tak ;) a propos tex-mex to w PL kiedys probowano wdrozyc Taco Bell ale sie nie udalo. jadles tam? ja raz w warszawie i bylem bardzo zawiedziony ;-(

Anonimowy pisze...

I like these crazy T-SHIRT with this cool sunglasses. And beside....I bought my son a very similar leatherjacket some weeks ago ;0) looks realy coooooooooooooooool!
Affectionate pozdrowienia
T i n i

Bisti pisze...

hi tini, this is eco leather jacket as I have too much respect for the living animals to wear leather products :-P I'm just kidding eco jacket is much cheaper. Cheers !