5 sie 2008

Wuwua lipiec/sierpień 2008

Jak co roku razem ze swoją lepszą połową Agnieszką wybraliśmy się do stolycy na zakupy+spotkania towarzyskie+imprezki+poznawanie miasta, które to wszystkie opcje bez umiaru uwielbiamy. Z imprez niestety zaliczyliśmy jedynie set Burna Reynoldsa w Kulturalnej (żałuję, że nie dotarłem na Sorry, Ghettoblaster, bo okazało się, że pojawił się nawet mój idol Wilku) ale dobre i to. Najlepszy wyjazd do Warszawy ever.
Dzięki Wam:
Funkoff, Burn, Michaś, Bom, szanowni gospodarze czyli Adam z Renią, Piter z Darią etc.
Poniżej skromna dokumentacja :


Na Gocławiu z Michasiem, enigmatycznym acz przesympatycznym diggerem z sample.rap.pl / diggin.plSztuczne jeziorko "Balaton" na Gocławiu, tu kręcono zdjęcia do Wojny polsko-ruskiej , niedaleko mieszka Emil Blef (Michaś - thx za info)RARE.Vero Moda - Factory Outlet Ursus. Koszulka Jack & Jones z inspiracji Profa pokazana TUTAJ. Niestety mieli tylko M. Zostaje mi Allegro.HGW została Majorem. FAIL !!!Celebrity spot - Magda Walach w parku Ujazdowskimz Darią i Piterem i ich uroczą Mają, Agnieszką i Adamem - ŁazienkiKoturny wracają w wielkim styluOddaję specyficzny hołd Marszałkowiz Bomem w Kulturalnej. Pewnie rozmawiamy o Baltimore Club.Ułamek Burna podczas imprezy w KulturalnejCharakterne chłopaki na Powiśluz Funkoffem i Bomem, park Ujazdowskiz Bomem z diggin.pl , Threadless vs Air Max
pod Witosem - skejterską MekkąBUW - kapitalna miejscówkaCzuły BarbarzyńcaJesus walks !Z Agnieszką - BUWKolorowa krowa na terenie BUW-u.Stare Miasto.Widok z okna Jaromira. Boisko do kosza w szczerym polu. I like.Stare Miasto loves Michnik. słodkiePodczas obchodów Powstania WarszawskiegoWarszawska Nike, oglądam jakieś fajne amWarszawaka Nike czyli wiele hałasu o nic.z Burnem i Funkoffem - lokal Kompanii Piwowarskiej. Polecam.z Bartkiem ztj. Burn ReynoldsStreet fashion na Nowym ŚwieciePrawdziwość dla gryAtak szalonego imielińskiego królikaer maksy najki konversy trampkiZostałem record boyem! Prawdziwy awans.Z Funky Jaromirem aka Funkoff @ Funkoff's crib - ImielinMetro na Imielin. W drodze do Funky JaromiraGaleria Mokotów.Mamo to dla Ciebie ;)Tramposzki ze Springfielda, żałuję, że nie kupiłem ale były nieco kajakowate na moich stopach numer 45River Island - Jesus Walks !Oksy z River Island # 3Oksy z River Island # 2Oksy z River Island # 1Z gospodarzami na Gocławiu, nie żadnym Wrocławiu.H&M w Centrum. Akptury hitem lata.Big King XXL w Burger Kingu daje radę.Zakupowicz na tle chluby stolicy.

12 komentarzy:

BARTO pisze...

znowu smutna mina!
piekne fotografie. post wyglada na zdrowe odprezenie.
ale buty jaromira ukradly caly show.

Fresh pisze...

ale koszulki wesołe chociaż!

Bisti pisze...

haha, Jaromir ma te buty jeszcze z chlubnych czasów pobytu z NYC ! A ja sam jestem wesoły, damn it ;-D

Anonimowy pisze...

Jaromir ma genialny widok z okna!

BARTO pisze...

jaromir ma wszystko!

Funkoff pisze...

NOT

Bisti pisze...

Jaromir ma w domu bezimiennego królika ! A na obledny widok z okna trza zasluzyc, ot co ;)

Sebol pisze...

Widzę że nie tylko ja zauważyłem że Bisti rzadko uśmiecha się na fotkach :)

Bisti pisze...

kwestia mimiki. moze po prostu jestem antyfotogeniczny i zawsze wychodze naburmuszony/znudzony/smutny i nudny.Ale bardzo sie staram. Obiecuje, ze na nastepnych zdjeciach wycwicze wesola mine ;)

Paweł G. | Guo | Mind pisze...

Bisti:
1.gdzie kupiłeś swoje AM?
2.gdzie jest ten sklep nike w wawie?
3.mają coś fajnego?

Bisti pisze...

hola guo

1. am na ebayu kupilem (wiarygodny sprzedawca z japonii)
2. sklep warszawskiej nike na mokotowskiej, niedaleko placu zbawiciela
3. ograniczona liczba modeli,troche przecen. sprawdz ich http://www.warszawskanike.com/

pozdrawiam

pogo pisze...

Obiecałem, że coś napisze więc będzie to długi i nudny komentarz. Zdjęcia bardzo ładne, oczywiście były by ładniejsze bez Ciebie Maciusiu no ale spoko jak się przymknie mocno oczy to wyglądasz jak różowa turkusowa lub innego koloru skwaszona plamka ( w zależności od koszulki :>), miałem coś jeszcze "mądrego" napisać, ale okazało się, że muszę przenieść dużo pustych tunerów od drukarek i jakoś wszystkie dobre pomysły na komentarz mi uciekły. Zresztą wiesz jak to jest ;p
No to teraz w skrócie chodziło mi o to, że czuj czuwaj druhu! (whatever :D)