30 sty 2009

DO YOU WANT IT RIGHT NOW


To jest tzw. post z dupy a właściwie nie jest. Otóż 2 dni temu wszedłem do klubu studenckiego w Koszalinie, zwanego Kreślarnią (wybranym najlepszym klubem studenckim w PL = LOLZ). Byłem już nieco zrobiony Polską Wódką i postanowiłem wparować na parkiet. Okazało się, że bauns tętnił ostry a ludożerka szalała do I Want Your Soul A v. Heldena. Byłem w małym szoku. W każdym razie wczoraj przeglądałem blog Kiss Atlanta i tam znalazłem oryginał, z którego samplował Armand + różne remixy. I jeszcze ze 2 tygodnie temu DJ Invent grał obie wersje na swoich urodzinach. Sami więc widzicie, że musiałem o tym napisać. Oczywiście miałem to wszystko gdzieś poupychane wiele wcześniej ale dopiero teraz postanowiłem się z wami podzielić. Należy dodać, że remixy Crookers i Fake Blood naprawdę mocarne. A na zdjęciu rzeczona Siedah Garrett z ówczesnym królem popu.

Siedah Garrett - Do You Want It Right Now

Armand van Helden - I Want Your Soul (Fake Blood remix)

Armand van Helden - I Want Your Soul (Crookers crunk remix)

Armand van Helden - I Want Your Soul (Original mix)

2 komentarze:

Piotrek pisze...

gdy umieszczałem ten utwór na swojej liście singli 2007 roku, naprawdę nie spodziewałem się, że stanie się on aż takim przebojem i swego rodzaju hymnem. tzn. coś przeczuwałem, jako że od lata 2007 regularnie pojawiał się w playliście Pig Radio, czyli dość reprezentatywnej selekcji indie, electro i okolic, był niesamowicie chwytliwy, sam go dużo repeatowałem, ale jednak ciężko mi go było uznać go za coś więcej niż sprawną kopię "You Don't Know Me" czyli przeboju Van Heldena z 1999 roku. no, ale to, co stało się z tym kawałkiem to typowy efekt kuli śnieżnej, w sumie gdy idę na imprezę i słyszę ten numer, buzia zawsze mi się bardzo szeroko cieszy. już klasyka

Bisti pisze...

hm a ja nigdy nie mialem skojarzen z You Dont Know Me, ktory swoja droga jest sztosem nie lada. Niestety Helden nigdy nie potrafil nagrac rownej plyty -zawsze sa na niej 2-3 kocury a reszta jest baaaaardzo przecietna.