28 sty 2009

MIX: J-SON - Mom, My Video Games Are Pitched-Down! [promo mix 2009]
Przed Wami mix Rafała z Imielina co lubi dodawać basu utrzymany w stylistyce funky breaks. Rafała poznałem podczas Diggin Party w Poznaniu, gdzie stojąc przy kontuarze licytowaliśmy się na klasyczne cytaty z polskiego rapa. Za okładkę odpowiedzialny jest DJ Niko. A Oto co sam J-Son ma do dodania na temat swojego mixu:

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moim świeżym dj-mixem. Rzeczone nagranie poza charakterystycznym dla setów promocyjnych szerokim portfolio gatunkowym zawiera także element misyjny. Chciałbym przybliżyć szerszemu gronu, w moim odczuciu niewystarczająco eksponowaną w naszym kraju, stylistykę electrofunk. Odpuszczając sobie zacne ale dość oczywiste produkcje Egipskiego Kochanka z L.A., skupiłem się na bieżących produkcjach z Kanady, Belgii czy Holandii. Wyczulone ucho wychwyci także krótkotrwały romans z brzmieniem disco ze słonecznej Italii, burzliwie zakończony dla produkcji Chicago house prosto z epoki. Dla wytrwałych śmiałków, którzy dotrwają do końca, przewidziana została disconagroda w postaci kilku wybitnie mocnych tracków utrzymanych w tej konwencji, w tym świeżego remixu nowego singla pewnego znanego kolektywu. Ostatni utwór to kulturowy i zdecydowanie apolityczny akcent zbiegający się w czasie z dokonującymi się w bieżącym tygodniu historycznymi zmianami w Stanach Zjednoczonych.

Spektakl foniczny został wykonany przy użyciu tradycyjnego instrumentarium: 2 x 1200 + 2 x Shure Whitelabel + Rane TTM 56 z wykorzystaniem nośników analogowych.


J-son - Mom, My Video Games Are Pitched-Down! [promo mix 2009]

Brak komentarzy: